-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Зарядні станції (код ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори)
Тендер Prozorro UA-2026-03-30-011561-a
Завершена
36 789 808.00
UAH з ПДВ
Номер:
896f1024af4448f2a34ca7fc1a99e223
Внутрішній номер закупівлі:
28770214
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-30-011561-a
Замовник:
Міністерство оборони України (Головне управління зв'язку та кібербезпеки Генерального штабу Збройних Сил України)
×
-
Код ЄДРПОУ:
00034022
-
Адреса:
03168, Україна, м. Київ, м. Київ, пр-т Повітряних сил, 6
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Назарій Яворський +380683857027 vdr_kvzkb1@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31430000-9 Електричні акумуляториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
36 789 808.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.03.2026 17:28 - 08.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.03.2026 17:28 - 11.04.2026 00:01
Аукціон:
13.04.2026 15:49 - 13.04.2026 16:24
Період кваліфікації:
13.04.2026 16:24 - 20.04.2026 15:08
Період завантаження договору:
26.04.2026 00:00 - 06.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴36 789 808.00 Зарядні станції (код ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори)