-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пускачі реверсивні безконтактні (НЯ ТЕЦ)- ID: UA-2026-08-31-011033-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244294
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електротехнічне обладнання та комплектуючі (Лот 1 - Клемники електричні (НР ТЕЦ); Лот 2 –...×-
Електротехнічне обладнання та комплектуючі (Лот 1 - Клемники електричні (НР ТЕЦ); Лот 2 – Обмежувачі перенапруг, ізолятори та лінійна арматура(НЯ ОСР); Лот 3 - Автоматичні вимикачі та блоки додаткових контактів до них(НЯ ТЕЦ); Лот 4 - Електротехнічне обладнання: запобіжники, автоматичні вимикачі, рубильники та комплектуючі (НЯ ОСР))
- ID: UA-2026-08-13-002038-a
- Дата створення : 13.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30071998
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 3 дні назад
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запобіжники- ID: UA-2026-07-29-006347-a
- Дата створення : 29.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29941559
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пускачі реверсивні безконтактні та конструкції для двостовпової КТПс2 250/10/0,4 (Лот 1 -...×-
Пускачі реверсивні безконтактні та конструкції для двостовпової КТПс2 250/10/0,4 (Лот 1 - Пускачі реверсивні безконтактні; Лот 2 - Конструкції для двостовпової КТПс2 250/10/0,4)
- ID: UA-2026-07-20-009251-a
- Дата створення : 20.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29859325
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запобіжники- ID: UA-2026-06-29-009497-a
- Дата створення : 29.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29680246
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрозахисні засоби- ID: UA-2026-06-22-008623-a
- Дата створення : 22.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29610265
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електротехнічне обладнання та матеріали- ID: UA-2026-05-22-004242-a
- Дата створення : 22.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29309026
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роз’єднувач РПС-2 250А (НР ОСР)- ID: UA-2026-05-01-010083-a
- Дата створення : 01.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29094583
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Щити поверхові та роз’єднувачі РПС-2 250А (Лот 1 – Щити поверхові (НЯ ОСР); Лот 2 – Роз’є...×-
Щити поверхові та роз’єднувачі РПС-2 250А (Лот 1 – Щити поверхові (НЯ ОСР); Лот 2 – Роз’єднувачі РПС-2 250А (НР ОСР))
- ID: UA-2026-03-23-011127-a
- Дата створення : 23.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28695475
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична апаратура для комутування (НЯ ТЕЦ)- ID: UA-2026-03-05-013211-a
- Дата створення : 05.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28517632
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Автоматичні вимикачі та магнітні пускачі (НР ТЕЦ)- ID: UA-2026-02-12-005768-a
- Дата створення : 12.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28281089
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бокс монтажний (НР ТЕЦ)- ID: UA-2026-01-22-019548-a
- Дата створення : 22.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28022350
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бокс монтажний (НЯ ТЕЦ)- ID: UA-2026-01-21-020218-a
- Дата створення : 21.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28002538
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Автоматичний вимикач та шафа ЯРП (НР ОСР)- ID: UA-2025-12-10-019184-a
- Дата створення : 10.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27497220
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комутаційні апарати (НР ОСР)- ID: UA-2025-11-19-001677-a
- Дата створення : 19.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27175358
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -