-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Електротехнічне обладнання та комплектуючі (Лот 1 - Клемники електричні (НР ТЕЦ); Лот 2 – Обмежувачі перенапруг, ізолятори та лінійна арматура(НЯ ОСР); Лот 3 - Автоматичні вимикачі та блоки додаткових контактів до них(НЯ ТЕЦ); Лот 4 - Електротехнічне обладнання: запобіжники, автоматичні вимикачі, рубильники та комплектуючі (НЯ ОСР))
Тендер Prozorro UA-2026-08-13-002038-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 3 дні назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 3 дні назад
255 543.14
UAH без ПДВ
Номер:
7ab1b8ad8fdb4cdd906bc74e7c2ca315
Внутрішній номер закупівлі:
30071998
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-13-002038-a
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399765
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, Шевченківський район, вулиця Шолуденка, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Альона Насадюк +380671621506 a.kozhyna@naftogazteplo.com.ua http://www.naftogazteplo.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
255 543.14 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.08.2026 10:17 - 18.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.08.2026 10:17 - 21.08.2026 10:00
Аукціон:
з 24.08.2026 13:33
Період кваліфікації:
21.08.2026 10:00 - 28.08.2026 15:13
Період завантаження договору:
03.09.2026 00:00 - 13.09.2026 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴1 039.30 Лот 1 - Клемники електричні (НР ТЕЦ)
- Лот №2 ₴128 807.00 Лот 2 – Обмежувачі перенапруг, ізолятори та лінійна арматура (НЯ ОСР)
- Лот №3 ₴22 978.34 Лот 3 - Автоматичні вимикачі та блоки додаткових контактів до них (НЯ ТЕЦ)
- Лот №4 ₴102 718.50 Лот 4 - Електротехнічне обладнання: запобіжники, автоматичні вимикачі, рубильники та комплектуючі (НЯ ОСР)