-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електротехнічне обладнання та комплектуючі (Лот 1 - Клемники електричні (НР ТЕЦ); Лот 2 – Обмежувачі перенапруг, ізолятори та лінійна арматура(НЯ ОСР); Лот 3 - Автоматичні вимикачі та блоки додаткових контактів до них(НЯ ТЕЦ); Лот 4 - Електротехнічне обладнання: запобіжники, автоматичні вимикачі, рубильники та комплектуючі (НЯ ОСР))
Оголошено тендер
306 651.77
UAH
Номер:
af6356ae4a444699bb3ee5075693ccd2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-03-20-004775-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399765
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, Шевченківський район, вулиця Шолуденка, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399765
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, Шевченківський район, вулиця Шолуденка, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
306 651.77 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електротехнічне обладнання та комплектуючі (Лот 1 - Клемники електричні (НР ТЕЦ); Лот 2 – Обмежувачі перенапруг, ізолятори та лінійна арматура(НЯ ОСР); Лот 3 - Автоматичні вимикачі та блоки додаткових контактів до них(НЯ ТЕЦ); Лот 4 - Електротехнічне обладнання: запобіжники, автоматичні вимикачі, рубильники та комплектуючі (НЯ ОСР))
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Дата опублікування:
20.03.2026 10:50
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума306 651.77 UAH