• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП
  • 1

Пускачі реверсивні безконтактні та конструкції для двостовпової КТПс2 250/10/0,4 (Лот 1 - Пускачі реверсивні безконтактні; Лот 2 - Конструкції для двостовпової КТПс2 250/10/0,4)

Завершена

1 045 996.33 UAH без ПДВ
Номер: 1f0d4e3942e846c0bc953a362ddcf77a
Внутрішній номер закупівлі: 29859325
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-20-009251-a   
Замовник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО"
Контактна особа: Альона Насадюк +380671621506 a.kozhyna@naftogazteplo.com.ua http://www.naftogazteplo.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 045 996.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 20.07.2026 17:24 - 25.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 20.07.2026 17:24 - 28.07.2026 10:00
Аукціон: з 29.07.2026 13:54
Період кваліфікації: 28.07.2026 10:00 - 03.08.2026 13:22
Період завантаження договору: 09.08.2026 00:00 - 19.08.2026 00:00

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴78 400.00 Лот 1 - Пускачі реверсивні безконтактні
  • Лот №2 ₴967 596.33 Лот 2 - Конструкції для двостовпової КТПс2 250/10/0,4