-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрозахисні засоби
Тендер Prozorro UA-2026-06-22-008623-a
Завершена
106 724.17
UAH без ПДВ
Номер:
6777b947b1844e68a33257f310341d0e
Внутрішній номер закупівлі:
29610265
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-22-008623-a
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399765
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, Шевченківський район, вулиця Шолуденка, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Альона Насадюк +380671621506 a.kozhyna@naftogazteplo.com.ua http://www.naftogazteplo.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
106 724.17 UAH без ПДВ
Період уточнення:
22.06.2026 14:42 - 27.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
22.06.2026 14:42 - 30.06.2026 10:00
Аукціон:
01.07.2026 13:59 - 01.07.2026 14:22
Період кваліфікації:
01.07.2026 14:22 - 08.07.2026 11:16
Період завантаження договору:
14.07.2026 00:00 - 24.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴106 724.17 Електрозахисні засоби