• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Електрозахисні засоби

Оголошено тендер

128 069.00 UAH
Номер: 3126a83541af409bacfd7a6c9ad66948
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-03-20-004717-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО"
Замовник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО"
Очікувана вартість: 128 069.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрозахисні засоби
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Дата опублікування: 20.03.2026 10:50

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума128 069.00 UAH