-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп'ютерне обладнання- ID: UA-2020-11-25-010004-c
- Дата створення : 25.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7382404
Відділ освіти Ізюмської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02146110ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп'ютерне обладнання ( Навчальні комп'ютерні комплекси...- ID: UA-2020-07-28-008569-c
- Дата створення : 28.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5739653
Відділ освіти Ізюмської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02146110ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Навчальні комп'ютерні комплекси, персональні комп'ютери- ID: UA-2018-10-26-001549-c
- Дата створення : 26.10.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2654662
Відділ освіти Ізюмської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02146110ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Навчальні комп'ютерні комплекси- ID: UA-2018-07-11-000608-b
- Дата створення : 11.07.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2288560
Відділ освіти Ізюмської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02146110ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Навчальні комп'ютерні комплекси- ID: UA-2018-06-19-000884-a
- Дата створення : 19.06.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2148124
Відділ освіти Ізюмської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02146110ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп'ютерне обладнання в комплекті: ламінатор, БФП струменевий Eрson L222 з витратним...×-
Комп'ютерне обладнання в комплекті: ламінатор, БФП струменевий Eрson L222 з витратними матеріалами
- ID: UA-2018-05-25-000518-a
- Дата створення : 25.05.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2015521
Відділ освіти Ізюмської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02146110ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Принтер А4 НР LaserJet- ID: UA-2017-11-14-000092-a
- Дата створення : 14.11.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1319674
Відділ освіти Ізюмської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02146110ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Монітор ASUS 18,5", сканер CANON CanoSkan Lide. принтер лазерний BROTHER, картридж дл...×-
Монітор ASUS 18,5", сканер CANON CanoSkan Lide. принтер лазерний BROTHER, картридж для принтера BROTHER, картридж для принтера НР,ИБП АРС Back-UPS ES
- ID: UA-2017-10-17-000267-a
- Дата створення : 17.10.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1229067
Відділ освіти Ізюмської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02146110ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інтерактивний комплекс- ID: UA-2017-09-19-001590-c
- Дата створення : 19.09.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1152124
Відділ освіти Ізюмської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02146110ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп'ютерне обладнання- ID: UA-2017-05-17-002379-b
- Дата створення : 17.05.17
- Внутрішній номер закупівлі: 823040
Відділ освіти Ізюмської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02146110ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перефірійне обладнання (персональні комп'ютери у зборі. монітори. мишка. клавіатура.)- ID: UA-2016-12-27-000019-b
- Дата створення : 27.12.16
- Внутрішній номер закупівлі: 446361
Відділ освіти Ізюмської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02146110ДК 021:2015: 30232000-4 Периферійне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Персональні комп'ютери у зборі. монітори. мишка. клавіатура- ID: UA-2016-12-26-001183-b
- Дата створення : 27.12.16
- Внутрішній номер закупівлі: 446326
Відділ освіти Ізюмської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02146110ДК 021:2015: 30232000-4 Периферійне обладнанняЗавершена -