-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Навчальні комп'ютерні комплекси
Тендер Prozorro UA-2018-06-19-000884-a
Торги не відбулися
760 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 800.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 800.00 UAH
Номер:
69178c46ad2c4594823d66af37df421f
Внутрішній номер закупівлі:
2148124
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-06-19-000884-a
Замовник:
Відділ освіти Ізюмської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146110
-
Адреса:
64300, Україна, Харківська область, місто Ізюм, площа Джона Ленона, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Данильченко +380994229559 21168@izyumrda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
760 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 800.00 UAH
Період уточнення:
19.06.2018 11:04 - 25.06.2018 12:00
Період прийому пропозицій:
19.06.2018 11:04 - 05.07.2018 12:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
навчальні комп'ютерні комплекси
Кількість
6 комплект
Період постачання
до 01.09.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ФОП "КОЧКАР ДМИТРО АНАТОЛІЙОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2828804214
-
Контактна особа:
Дмитро Кочкар +380509152432 metakon_kharkov@ukr.net
-
Адреса:
61098, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ ПОЛТАВСЬКИЙ ШЛЯХ, будинок 148/2, квартира 126
Початкова пропозиція
747 992.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
747 992.00 UAH з ПДВ
Документи
36
Скарги
0