-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Навчальні комп'ютерні комплекси
Тендер Prozorro UA-2018-06-19-000884-a
Торги не відбулися
760 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 800.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 800.00 UAH
Період уточнення:
19.06.2018 11:04 - 25.06.2018 12:00
Відповідь надана
По програмным продуктам Microsoft
Номер:
24c6c3a4c7b949a48ec52de1e1bb4fd9
Дата опублікування:
20.06.2018 16:51
Опис:
На 34 странице тендерной документации нужно предоставить :копію листа, виданого для даної закупівлі із зазначенням найменування замовника, від виробника або його офіційного представництва в Україні операційної системи, базове програмне забезпечення для персонального комп’ютера вчителя і персонального комп’ютера учня, який підтверджує статус учасника як партнера виробника (правовласника), чинного на дату подання тендерних пропозицій. Обьясните подробно что это должно быть за письмо? В Майкрософте не понимают что конкретно нужно, а лучше напишите как оно должно выглядеть или дайте образец!
Відповідь:
Дякуємо за запитання. Зазначений лист повинен містити найменування закупівлі, найменування замовника та підтверджувати, що учасник є представником, дістриб'ютером виробника,або представника виробника програмного забезпечення. Нажаль, технічні можливості майданчика не дозволяють нам оприлюднити відповідні скан копії документів, тому рекомендуємо переглянути документи переможця торгів на закупівлю товару код за ДК 021:2015:3916 Шкільні меблі (Оснащення Бугаївського НВК навчальним обладнанням - лінгафонним кабінетом з англійської мови) приватного підприємства "ІНФОЛ-СЕРВІС".
Дата відповіді:
22.06.2018 14:33
Відповідь надана
Перевірка програмного забезпечення
Номер:
8c73354b377f48c0ad26f0d97f2f085c
Дата опублікування:
20.06.2018 12:34
Опис:
Шановні панове!
Ми представляємо корпорацію Майкрософт – виробника програмного забезпечення Microsoft та власника авторських прав на відповідні комп’ютерні програми копія довіреності – за посиланням: https://1drv.ms/b/s!Avc8GHaWYgi5gR0PvabtWek0jmqV
Предметом даної публічної закупівлі є придбання комп’ютерної техніки із попередньо встановленими операційними системами Microsoft Windows.
Звертаємо вашу увагу, що протягом останнього часу багато державних замовників, включаючи центральні органи державної влади, придбали комп’ютери разом із попередньо встановленими примірниками Microsoft Windows, які, на жаль, виявилися неліцензійними, тобто нелегально відтвореними та розповсюдженими в порушення Закону України «Про авторське право і суміжні права». Більше того, такі комп’ютери супроводжувались підробленими наклейками Сертифікатів автентичності, аби приховати від замовника неліцензійність встановленого програмного забезпечення.
За цими фактами ми вже ініціювали декілька юридичних проваджень, однак вказане явище нещодавно лише посилилося, що вимагає від нас особливої пильності.
Оскільки процедура даної публічної закупівлі вже майже завершена, ми хотіли б допомогти вам із верифікацією ліцензійності програмних продуктів Microsoft, які постачатимуться вам переможцем тендеру. Наша підтримка не вимагає жодних витрат з вашого боку.
Ми сподіваємося, що переможець постачатиме вам виключно ліцензійне програмне забезпечення. Проте, зважаючи на кількість тендерів, у яких вже були виявлені порушення, кожен державний замовник повинен докласти додаткових зусиль задля того, щоб уникнути всіх негативних наслідків придбання контрафактних копій комп`ютерних програм. Відсутність належної уваги може призвести до використання державним замовником неліцензійного програмного забезпечення, що відповідно до чинного законодавства є порушенням авторського права, яке, зокрема, є злочином згідно зі ст. 176 Кримінального кодексу України. Більш того, в такому випадку державні кошти можуть бути витрачені на нелегальну продукцію з усіма відповідними наслідками.
Наша мета – допомогти вам перевірити, що всі комп’ютери, які будуть вам поставлені, мають оригінальні та належним чином ліцензовані операційні системи Microsoft Windows. Будь ласка, зв’яжіться з нами для того, щоб обговорити особливості процесу такої перевірки. Будемо вдячні, якщо ви зв’яжетесь з нами по телефону (044) 494-08-68 чи електронною поштою info@lexfor.com для призначення зустрічі протягом найближчих днів.
Владислав Шаповал
Заступник директора юридичної фірми «ЛЕКСФОР»,
представник Корпорації Майкрософт з питань захисту
прав інтелектуальної власності в Україні
Відповідь:
Тендерний комітет відділу освіти Ізюмської районної державної адміністрації дуже вдячний Вам за увагу до наших закупівель. Для розгляду питання про співпрацю просимо направити на нашу адресу відповідні документи, зокрема копію статуту, підтвердження повноважень представника Microsoft, проект договору, порядок перевірки програмного забезпечення тощо.
Дата відповіді:
22.06.2018 14:04