-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Навчальні комп'ютерні комплекси, персональні комп'ютери
Тендер Prozorro UA-2018-10-26-001549-c
Завершена
430 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 150.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 150.00 UAH
Номер:
3a563211d6aa42f19e785505e683a283
Внутрішній номер закупівлі:
2654662
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-10-26-001549-c
Замовник:
Відділ освіти Ізюмської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146110
-
Адреса:
64300, Україна, Харківська область, місто Ізюм, площа Джона Ленона, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Данильченко +380994229559 21168@izyumrda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
430 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 150.00 UAH
Період уточнення:
26.10.2018 14:20 - 01.11.2018 12:00
Період прийому пропозицій:
26.10.2018 14:20 - 11.11.2018 12:00
Аукціон:
12.11.2018 15:59 - 12.11.2018 16:26
Період кваліфікації:
12.11.2018 16:26 - 15.11.2018 09:32
Період завантаження договору:
12.11.2018 16:26 - 02.12.2018 16:26
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Навчальні комп'ютерні комплекси
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 15.12.2018
Місце постачання
64321, Україна, Харківська область, с. Олександрівка, Ізюмський район, вул. Перемоги,8 Олександрівська філія КЗ "Бугаївський ліцей Ізюмської районної ради Харківської області"
На карті
Навчальні комп'ютерні комплекси
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 15.12.2018
Місце постачання
64341, Україна, Харківська область, с.Кам'янка, Ізюмський район, вул. Шкільна, 12 Кам'янський НВК
На карті
персональні комп'ютери
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 15.12.2018
Місце постачання
64309, Україна, Харківська область, м.Ізюм, площа Джона Леннона, 8 Відділ освіти Ізюмської районної державної адміністрації
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "КОЧКАР ДМИТРО АНАТОЛІЙОВИЧ"
Оскарження: 12.11.2018 16:26 - 26.11.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2828804214
-
Контактна особа:
Дмитро Кочкар +380509152432,+380502803918,+380577570331 metakon_kharkov@ukr.net
-
Адреса:
61098, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ ПОЛТАВСЬКИЙ ШЛЯХ, будинок 148/2, квартира 126
Оскарження: 12.11.2018 16:26 - 26.11.2018 00:00
Початкова пропозиція
427 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
418 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.11.2018 09:32
Документи
15
Скарги
0
ФОП "ВІТКОВСЬКИЙ ВАЛЕРІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2231100015
-
Контактна особа:
Валерій Вітковський +380502803918 vitkov210417@gmail.com
-
Адреса:
63432, Україна, Харківська область, Зміївський район, селище міського типу Зідьки, ВУЛИЦЯ КОВТУНА, будинок 109
Початкова пропозиція
429 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
420 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
2
Скарги
0
ТОВ "ДІАВЕСТЕНД КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30256061
-
Контактна особа:
Олена Балюк +380675048383 sales@diawest.com
-
Адреса:
08130, Україна, Київська область, Києво-Святошинський район, село Петропавлівська Борщагівка, ВУЛИЦЯ АВІАТОРІВ, будинок 62
Початкова пропозиція
422 898.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
422 898.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
18
Скарги
0
Контракти
Номер:
65cf08f1caee43ff8c95f49bd10afba7
Ідентифікатор договору:
UA-2018-10-26-001549-c-a1
Постачальник:
ФОП "КОЧКАР ДМИТРО АНАТОЛІЙОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2828804214
-
Контактна особа:
Дмитро Кочкар +380509152432,+380502803918,+380577570331 metakon_kharkov@ukr.net
-
Адреса:
61098, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ ПОЛТАВСЬКИЙ ШЛЯХ, будинок 148/2, квартира 126
Номер договору:
204
Сума договору:
418 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.12.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
03.12.2018 09:56
Статус:
Підписаний