-
Відкриті торги
-
КЕП
Навчальні комп'ютерні комплекси, персональні комп'ютери
418 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
65cf08f1caee43ff8c95f49bd10afba7
Ідентифікатор договору:
UA-2018-10-26-001549-c-a1
Постачальник:
ФОП "КОЧКАР ДМИТРО АНАТОЛІЙОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2828804214
-
Контактна особа:
Дмитро Кочкар +380509152432,+380502803918,+380577570331 metakon_kharkov@ukr.net
-
Адреса:
61098, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ ПОЛТАВСЬКИЙ ШЛЯХ, будинок 148/2, квартира 126
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору:
204
Дата підписання:
03.12.2018 09:56
Період дії договору:
03.12.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
418 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 418 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Навчальні комп'ютерні комплекси
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 15.12.2018
Місце постачання
64321, Україна, Харківська область, с. Олександрівка, Ізюмський район, вул. Перемоги,8 Олександрівська філія КЗ "Бугаївський ліцей Ізюмської районної ради Харківської області"
На карті
Навчальні комп'ютерні комплекси
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 15.12.2018
Місце постачання
64341, Україна, Харківська область, с.Кам'янка, Ізюмський район, вул. Шкільна, 12 Кам'янський НВК
На карті
персональні комп'ютери
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 15.12.2018
Місце постачання
64309, Україна, Харківська область, м.Ізюм, площа Джона Леннона, 8 Відділ освіти Ізюмської районної державної адміністрації
На карті