• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Навчальні комп'ютерні комплекси

Завершена

760 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 800.00 UAH
Номер: 623f165498924f4a9c4cdb4603dc0052
Внутрішній номер закупівлі: 2288560
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-07-11-000608-b   
Замовник: Відділ освіти Ізюмської районної державної адміністрації
Контактна особа: Ольга Данильченко +380994229559 21168@izyumrda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 760 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 3 800.00 UAH
Період уточнення: 11.07.2018 11:34 - 17.07.2018 12:00
Період прийому пропозицій: 11.07.2018 11:34 - 27.07.2018 12:00
Аукціон: 30.07.2018 15:40 - 30.07.2018 16:07
Період кваліфікації: 30.07.2018 16:07 - 06.08.2018 15:00
Період завантаження договору: 30.07.2018 16:07 - 19.08.2018 16:07

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Навчальні комп'ютерні комплекси
Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість 6 комплект
Період постачання до 01.09.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "КОЧКАР ДМИТРО АНАТОЛІЙОВИЧ"

Оскарження: 30.07.2018 16:07 - 17.08.2018 00:00
Початкова пропозиція 747 992.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
720 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.08.2018 15:00
Документи 42
Скарги 0
ФОП "ВІТКОВСЬКИЙ ВАЛЕРІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ"
Початкова пропозиція 750 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
730 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 35
Скарги 0
ТОВ «ДІКСІ-ЦЕНТР»
Початкова пропозиція 747 810.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
747 810.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 8
Скарги 0

Контракти

Номер: b780235163814a0b8abf6e4317a0bbee
Ідентифікатор договору: UA-2018-07-11-000608-b-b1
Постачальник: ФОП "КОЧКАР ДМИТРО АНАТОЛІЙОВИЧ"
Номер договору: 133
Сума договору: 720 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 20.08.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання: 20.08.2018 09:50
Статус:
Підписаний
pdf
Договір 133.pdf
p7s
sign.p7s