• Відкриті торги
  • КЕП

Навчальні комп'ютерні комплекси

720 000.00 UAH з ПДВ
Номер: b780235163814a0b8abf6e4317a0bbee
Ідентифікатор договору: UA-2018-07-11-000608-b-b1
Постачальник: ФОП "КОЧКАР ДМИТРО АНАТОЛІЙОВИЧ"
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору: 133
Дата підписання: 20.08.2018 09:50
Період дії договору: 20.08.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору: 720 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 720 000.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Навчальні комп'ютерні комплекси
Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість 6 комплект
Період постачання до 01.09.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті