-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Веб-камери- ID: UA-2020-11-06-003607-c
- Дата створення : 06.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7077862
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Принтери- ID: UA-2020-11-05-003434-b
- Дата створення : 05.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7059409
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Багатофункціональні пристрої для друку- ID: UA-2020-09-21-006428-b
- Дата створення : 21.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6378014
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
код за ДК 021:2015:30230000-0- Комп’ютерне обладнання (Багатофункціональний пристрій (прин...×-
код за ДК 021:2015:30230000-0- Комп’ютерне обладнання (Багатофункціональний пристрій (принтер-сканер-копір) з витратними матеріалами- код- 30232150-0- Струменеві принтери)
- ID: UA-2020-08-10-000501-b
- Дата створення : 10.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5859591
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Флеш-накопичувач, оптична миша- ID: UA-2020-06-04-003998-c
- Дата створення : 04.06.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5181568
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Фабрика друку (Багатофункціональний пристрій з витратними матеріалами струменевий; ламінат...×-
Фабрика друку (Багатофункціональний пристрій з витратними матеріалами струменевий; ламінатор з витратними матеріалами (пакетний/конвертний) (для початкових класів Нової української школи))
- ID: UA-2019-06-26-000769-a
- Дата створення : 26.06.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3520004
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Фабрика друку (Багатофункціональний пристрій з витратними матеріалами струменевий; ламіна...×-
Фабрика друку (Багатофункціональний пристрій з витратними матеріалами струменевий; ламінатор з витратними матеріалами (пакетний/конвертний) (для початкових класів Нової української школи))
- ID: UA-2019-06-07-000326-c
- Дата створення : 07.06.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3455510
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Фабрика друку (Багатофункціональний пристрій з витратними матеріалами струменевий; ламіна...×-
Фабрика друку (Багатофункціональний пристрій з витратними матеріалами струменевий; ламінатор з витратними матеріалами (пакетний/конвертний) (для початкових класів Нової української школи))
- ID: UA-2019-05-15-000267-a
- Дата створення : 15.05.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3350845
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Фабрика друку (Багатофункціональний пристрій з витратними матеріалами струменевий; ламіна...×-
Фабрика друку (Багатофункціональний пристрій з витратними матеріалами струменевий; ламінатор з витратними матеріалами (пакетний/конвертний) (для початкових класів Нової української школи))
- ID: UA-2018-08-21-000170-c
- Дата створення : 21.08.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2416196
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Фабрика друку (Багатофункціональний пристрій з витратними матеріалами струменевий; ламіна...×-
Фабрика друку (Багатофункціональний пристрій з витратними матеріалами струменевий; ламінатор з витратними матеріалами (пакетний/конвертний) (для початкових класів Нової української школи))
- ID: UA-2018-08-03-001668-b
- Дата створення : 03.08.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2289555
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
принтери- ID: UA-2018-05-04-000805-b
- Дата створення : 04.05.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1942757
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
принтери- ID: UA-2018-05-04-000771-b
- Дата створення : 04.05.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1942690
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
принтер та комплектуючі- ID: UA-2018-05-02-000923-b
- Дата створення : 02.05.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1933239
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
монітори- ID: UA-2018-03-20-000573-c
- Дата створення : 20.03.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1798665
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Системний блок- ID: UA-2017-05-10-001330-b
- Дата створення : 10.05.17
- Внутрішній номер закупівлі: 799474
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -