• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Фабрика друку (Багатофункціональний пристрій з витратними матеріалами струменевий; ламінатор з витратними матеріалами (пакетний/конвертний) (для початкових класів Нової української школи))

Фабрика друку (Багатофункціональний пристрій з витратними матеріалами струменевий; ламінатор з витратними матеріалами (пакетний/конвертний) (для початкових класів Нової української школи))

Завершена

378 540.00 UAH з ПДВ
Номер: 5d0ae78e480045eda733915df6d1f08a
Внутрішній номер закупівлі: 3520004
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-06-26-000769-a   
Замовник: Відділ освіти Старобільської районної державної адміністрації Луганської області
Контактна особа: Ложечка Світлана Іванівна 380665077994 star-osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: .У зв’язку з відміною двох процедур відкритих торгів(у зв’язку з відсутністю достатньої кількості пропозицій- був лише один учасник) на закупівлю Фабрика друку (Багатофункціональний пристрій з витратними матеріалами струменевий; ламінатор з витратними матеріалами (пакетний/конвертний) (для початкових класів Нової української школи)) - за кодом CPV за ДК 021:2015 - 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання) можемо провести переговорну процедуру. Згідно пункту 4 частини 2 статті 35 Закону України "Про публічні закупівлі" від 25.12.2015 №922-VІІI переговорна процедура закупівлі застосовується якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
Очікувана вартість: 378 540.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Фабрика друку (Багатофункціональний пристрій з витратними матеріалами струменевий; ламінатор з витратними матеріалами (пакетний/конвертний) (для початкових класів Нової української школи))
Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість 29 штуки
Період постачання до 31.08.2019
Місце постачання 92703, Україна, Луганська область, Старобільськ, вул.Гаршина,27 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТОРГОВО-КОНСАЛТИНГОВА КОМПАНІЯ "ФРАЙ"

Оскарження: 26.06.2019 14:19 - 07.07.2019 00:00
Ціна пропозиції 378 540.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.06.2019 14:21
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 3f30124cce884ba1b347dd6de0fd199b
Ідентифікатор договору: UA-2019-06-26-000769-a-a1
Постачальник: ТОВ "ТОРГОВО-КОНСАЛТИНГОВА КОМПАНІЯ "ФРАЙ"
Номер договору: 258
Сума договору: 378 540.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 08.07.2019 00:00 - 09.08.2019 00:00
Дата підписання: 08.07.2019 10:00
Статус:
Виконаний
pdf
фабрика друку.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
звіт про виконання договору фабрика друку.pdf
p7s
sign.p7s