-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Фабрика друку (Багатофункціональний пристрій з витратними матеріалами струменевий; ламінатор з витратними матеріалами (пакетний/конвертний) (для початкових класів Нової української школи))
Тендер Prozorro UA-2018-08-03-001668-b
Фабрика друку (Багатофункціональний пристрій з витратними матеріалами струменевий; ламінатор з витратними матеріалами (пакетний/конвертний) (для початкових класів Нової української школи)) Строк поставки товару -згідно заявки замовника, до жовтня 2018 року (включно) відповідно до бюджетних асигнувань
Торги не відбулися
357 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 787.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 787.50 UAH
Номер:
83c7297cdb9a4b1b977c2677af65671e
Внутрішній номер закупівлі:
2289555
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-08-03-001668-b
Замовник:
Відділ освіти Старобільської районної державної адміністрації Луганської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142129
-
Адреса:
92703, Україна, Луганська область, Старобільськ, вул. Чернишевського, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ложечка Світлана Іванівна 380665077994 star-osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
357 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 787.50 UAH
Період уточнення:
03.08.2018 14:14 - 10.08.2018 12:00
Період прийому пропозицій:
03.08.2018 14:14 - 20.08.2018 12:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Фабрика друку
(Багатофункціональний пристрій з витратними матеріалами струменевий; ламінатор з витратними матеріалами (пакетний/конвертний) (для початкових класів Нової української школи))
Кількість
25 комплект
Період постачання
до 31.10.2018