-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Фабрика друку (Багатофункціональний пристрій з витратними матеріалами струменевий; ламінатор з витратними матеріалами (пакетний/конвертний) (для початкових класів Нової української школи))
Тендер Prozorro UA-2019-06-07-000326-c
Торги не відбулися
392 924.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 964.62 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 964.62 UAH
Номер:
870de50069be41de988c0e09e8f6e596
Внутрішній номер закупівлі:
3455510
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-06-07-000326-c
Замовник:
Відділ освіти Старобільської районної державної адміністрації Луганської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142129
-
Адреса:
92703, Україна, Луганська область, Старобільськ, вул. Чернишевського, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ложечка Світлана Іванівна 380665077994 star-osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
392 924.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 964.62 UAH
Період уточнення:
07.06.2019 10:28 - 14.06.2019 09:00
Період прийому пропозицій:
07.06.2019 10:28 - 24.06.2019 09:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписДжерело фінансування закупівлі-за рахунок залишку освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Фабрика друку
(Багатофункціональний пристрій з витратними матеріалами струменевий; ламінатор з витратними матеріалами (пакетний/конвертний) (для початкових класів Нової української школи))
Кількість
29 штуки
Період постачання
до 31.08.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТОРГОВО-КОНСАЛТИНГОВА КОМПАНІЯ "ФРАЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41554748
-
Контактна особа:
Кравченко Олександр 380962132095, 380734618626 frai.tcc10.2017@gmail.com
-
Адреса:
93120, Україна, Луганська область, Лисичанськ, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 94
Початкова пропозиція
378 540.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
378 540.00 UAH з ПДВ
Документи
8
Скарги
0