-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Робочі станції- ID: UA-2026-08-28-008513-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30227930
Національний університет біоресурсів і природокористування України ЄДРПОУ: 00493706ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 09:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Робочі станції- ID: UA-2026-07-15-009193-a
- Дата створення : 15.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29824751
Національний університет біоресурсів і природокористування України ЄДРПОУ: 00493706ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Робоча станція- ID: UA-2026-06-30-009450-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29692601
Національний університет біоресурсів і природокористування України ЄДРПОУ: 00493706ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Машини для обробки даних різні- ID: UA-2026-06-30-003906-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29687098
Національний університет біоресурсів і природокористування України ЄДРПОУ: 00493706ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Робочі станції- ID: UA-2026-04-02-008384-a
- Дата створення : 02.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28805765
Національний університет біоресурсів і природокористування України ЄДРПОУ: 00493706ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Робоча станція в комплекті- ID: UA-2026-02-24-011344-a
- Дата створення : 24.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28412528
Національний університет біоресурсів і природокористування України ЄДРПОУ: 00493706ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Робоча станція- ID: UA-2025-10-31-008241-a
- Дата створення : 31.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26962057
Національний університет біоресурсів і природокористування України ЄДРПОУ: 00493706ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Машини для обробки даних (апаратна частина)- ID: UA-2025-10-16-008687-a
- Дата створення : 16.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26780317
Національний університет біоресурсів і природокористування України ЄДРПОУ: 00493706ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Робоча станція для НДР- ID: UA-2025-06-27-006698-a
- Дата створення : 27.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25736876
Національний університет біоресурсів і природокористування України ЄДРПОУ: 00493706ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автоматизоване робоче місце (АРМ) для автошколи- ID: UA-2024-08-01-003135-a
- Дата створення : 01.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22204095
Національний університет біоресурсів і природокористування України ЄДРПОУ: 00493706ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комп’ютери для навчально-наукової лабораторії бізнес-аналітики- ID: UA-2024-06-05-003565-a
- Дата створення : 05.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21745295
Національний університет біоресурсів і природокористування України ЄДРПОУ: 00493706ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Робочі станції для автошколи- ID: UA-2024-05-31-003612-a
- Дата створення : 31.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21712117
Національний університет біоресурсів і природокористування України ЄДРПОУ: 00493706ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Робоча станція для відеомонтажу- ID: UA-2024-04-10-009504-a
- Дата створення : 10.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21262288
Національний університет біоресурсів і природокористування України ЄДРПОУ: 00493706ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Робочі станції для навчально-наукової лабораторії «Картографічного моделювання проблем при...×-
Робочі станції для навчально-наукової лабораторії «Картографічного моделювання проблем природокористування»
- ID: UA-2024-03-29-005998-a
- Дата створення : 29.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21159849
Національний університет біоресурсів і природокористування України ЄДРПОУ: 00493706ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комп’ютери та робочі станції для навчально-наукової лабораторії «Центр геопросторової вете...×-
Комп’ютери та робочі станції для навчально-наукової лабораторії «Центр геопросторової ветеринарної епідеміології»
- ID: UA-2024-03-07-011195-a
- Дата створення : 07.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20962040
Національний університет біоресурсів і природокористування України ЄДРПОУ: 00493706ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена