-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Робочі станції
Тендер Prozorro UA-2026-07-15-009193-a
Завершена
508 083.33
UAH без ПДВ
Номер:
c509a66521a24a6da423fe700d77e331
Внутрішній номер закупівлі:
29824751
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-15-009193-a
Замовник:
Національний університет біоресурсів і природокористування України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00493706
-
Адреса:
03041, Україна, Київська область, Київ, вулиця Героїв Оборони, будинок 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Євтушенко Володимир Дмитрович 380445278930 zacupivli1@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
508 083.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
15.07.2026 16:05 - 31.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
15.07.2026 16:05 - 03.08.2026 09:00
Аукціон:
04.08.2026 13:55 - 04.08.2026 14:18
Період кваліфікації:
04.08.2026 14:18 - 10.08.2026 12:11
Період завантаження договору:
16.08.2026 00:00 - 26.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴508 083.33 Робочі станції