• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Робочі станції

Оголошено тендер

609 700.00 UAH
Номер: 2d84ff2a7bbb4b70a673b36ee4ff9187
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-15-011152-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Національний університет біоресурсів і природокористування України
Замовник: Національний університет біоресурсів і природокористування України
Очікувана вартість: 609 700.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Робочі станції
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ: 2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 15.07.2026 15:46

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Робочі станції
Код ДК 021:2015: 30214000-2 Робочі станції
Кількість 13 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2201160 - Підготовка кадрів закладами вищої освіти та забезпечення діяльності їх баз практики
Сума609 700.00 UAH