-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Робоча станція
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-009450-a
Торги не відбулися
206 277.00
UAH з ПДВ
Номер:
3f31deb8cde9414a91fa917ba6215781
Внутрішній номер закупівлі:
29692601
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-30-009450-a
Замовник:
Національний університет біоресурсів і природокористування України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00493706
-
Адреса:
03041, Україна, Київська область, Київ, вулиця Героїв Оборони, будинок 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Отченашко Володимир Віталійович 380445278930 tender.sciens@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
206 277.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.06.2026 14:55 - 07.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2026 14:55 - 10.07.2026 09:00
Аукціон:
з 13.07.2026 14:08
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴206 277.00 Робоча станція