• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Робоча станція

Оголошено тендер

206 277.00 UAH
Номер: be959f80465c4220b567c67c5273b3d3
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-30-011270-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Національний університет біоресурсів і природокористування України
Замовник: Національний університет біоресурсів і природокористування України
Очікувана вартість: 206 277.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Робоча станція
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 30.06.2026 14:47

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Робоча станція
Код ДК 021:2015: 30214000-2 Робочі станції
Кількість 3 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2201390 - Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ
Сума206 277.00 UAH