-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Ноутбук- ID: UA-2025-12-22-022544-a
- Дата створення : 22.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27708542
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Системний блок- ID: UA-2025-04-01-010763-a
- Дата створення : 01.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24883741
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Персональний комп'ютер- ID: UA-2024-12-06-016753-a
- Дата створення : 06.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23564937
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Системний блок- ID: UA-2024-05-02-002441-a
- Дата створення : 02.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21459712
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Системний блок- ID: UA-2023-12-06-012823-a
- Дата створення : 06.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19929435
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код за ДК021-2015: 30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина) (персональні к...×-
Код за ДК021-2015: 30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина) (персональні комп'ютери)
- ID: UA-2019-05-13-001526-a
- Дата створення : 13.05.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3339489
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код за ДК021-2015: 30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина) (ноутбуки)- ID: UA-2019-05-13-001462-a
- Дата створення : 13.05.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3338759
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код за ДК021-2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (портативні ел...×-
Код за ДК021-2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (портативні електронно-обчислювальні машини "Ноутбук" )
- ID: UA-2018-12-26-003646-b
- Дата створення : 26.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2804068
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Код за ДК 021:2015 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (серверне обладн...×-
Код за ДК 021:2015 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (серверне обладнання)
- ID: UA-2018-05-31-000991-a
- Дата створення : 31.05.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2161886
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Код за ДК 021:2015 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (персональні еле...×-
Код за ДК 021:2015 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (персональні електронно-обчислювальні машини)
- ID: UA-2017-12-08-003629-c
- Дата створення : 19.12.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1480488
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Код за ДК 021:2015 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) 2 лоти: лот 1 -...×-
Код за ДК 021:2015 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) 2 лоти: лот 1 - персональні електронно-обчислювальні машини, лот 2 - портативні електронно-обчислювальні машини "Ноутбук"
- ID: UA-2017-11-10-003198-b
- Дата створення : 10.11.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1472041
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Код за ДК 021:2015 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) 2 лоти: лот 1 -...×-
Код за ДК 021:2015 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) 2 лоти: лот 1 - персональні електронно-обчислювальні машини, лот 2 - портативні електронно-обчислювальні машини "Ноутбук"
- ID: UA-2017-10-18-002059-a
- Дата створення : 18.10.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1339672
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Код за ДК 021:2015 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) 2 лоти: лот 1 -...×-
Код за ДК 021:2015 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) 2 лоти: лот 1 - персональні електронно-обчислювальні машини, лот 2 - портативні електронно-обчислювальні машини "Ноутбук"
- ID: UA-2017-10-17-001537-c
- Дата створення : 17.10.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1236943
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Код за ДК 021:2015 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) 2 лоти: лот 1 -...×-
Код за ДК 021:2015 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) 2 лоти: лот 1 - персональні електронно-обчислювальні машини, лот 2 - портативні електронно-обчислювальні машини "Ноутбук"
- ID: UA-2017-09-07-001497-c
- Дата створення : 07.09.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1204446
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Код за ДК 021:2015 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) 2 лоти: лот 1 -...×-
Код за ДК 021:2015 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) 2 лоти: лот 1 - персональні електронно-обчислювальні машини, лот 2 - портативні електронно-обчислювальні машини "Ноутбук"
- ID: UA-2017-08-09-000723-b
- Дата створення : 09.08.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1089111
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -