-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Код за ДК 021:2015 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) 2 лоти: лот 1 - персональні електронно-обчислювальні машини, лот 2 - портативні електронно-обчислювальні машини "Ноутбук"
Тендер Prozorro UA-2017-08-09-000723-b
Контактні особи замовника, уповноважені здійснювати зв"язок з учасниками зазначені в пункті 2.3 Загальних положень Тендерної документації
Торги не відбулися
114 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 130.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 130.00 UAH
Номер:
f50de9cbfdb24dadbdafbdbfbafb7224
Внутрішній номер закупівлі:
1089111
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-08-09-000723-b
Замовник:
Головне управління Державної казначейської служби України у Запорізькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
37941997
-
Адреса:
69107, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, пр. Соборний 168
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Жадан 0612124414 shoev@ua.fm
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
114 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.08.2017 12:23 - 18.08.2017 09:00
Період прийому пропозицій:
09.08.2017 12:23 - 28.08.2017 09:00
Тендерна документація
- Лот №1 ₴88 000.00 Код за ДК 021:2015 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина): персональні електронно-обчислювальні машини
- Лот №2 ₴26 000.00 Код за ДК 021:2015 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина): портативні електронно-обчислювальні машини "Ноутбук"