-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Код за ДК 021:2015 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) 2 лоти: лот 1 - персональні електронно-обчислювальні машини, лот 2 - портативні електронно-обчислювальні машини "Ноутбук"
Тендер Prozorro UA-2017-10-17-001537-c
Контактні особи замовника, уповноважені здійснювати зв"язок з учасниками зазначені в пункті 2.3 Загальних положень Тендерної документації
Торги відмінено
180 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 175.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 175.00 UAH
Номер:
84f47e4c58394364b4c4278d4fc8c459
Внутрішній номер закупівлі:
1236943
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-10-17-001537-c
Замовник:
Головне управління Державної казначейської служби України у Запорізькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
37941997
-
Адреса:
69107, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, пр. Соборний 168
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вікторія Ланчік +380612124420 lanva@ua.fm
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
180 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.10.2017 18:08 - 24.10.2017 10:00
Період прийому пропозицій:
17.10.2017 18:08 - 03.11.2017 09:00
Аукціон:
з 06.11.2017 11:32
Тендерна документація
Інформація про скасування
- Лот №1 ₴35 000.00 Код за ДК 021:2015 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина): лот 2 - портативні електронно-обчислювальні машини "Ноутбук"
- Лот №2 ₴145 000.00 Код за ДК 021:2015 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина): лот 1 - персональні електронно-обчислювальні машини