-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код за ДК 021:2015 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (серверне обладнання)
Тендер Prozorro UA-2018-05-31-000991-a
Посадові особи замовника, уповноважені здійснювати зв'язок з учасниками зазначені в пункті 2.3 Загальних положень тендерної документації
Завершена
384 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 920.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 920.00 UAH
Номер:
2397c5342f114d6b86ecd2e723242136
Внутрішній номер закупівлі:
2161886
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-05-31-000991-a
Замовник:
Головне управління Державної казначейської служби України у Запорізькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
37941997
-
Адреса:
69107, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, пр. Соборний 168
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександр Завалковський +380612124425 beard2004@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
384 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 920.00 UAH
Період уточнення:
31.05.2018 12:58 - 08.06.2018 09:00
Період прийому пропозицій:
31.05.2018 12:58 - 18.06.2018 09:00
Аукціон:
19.06.2018 12:57 - 19.06.2018 13:42
Період кваліфікації:
19.06.2018 13:42 - 23.06.2018 20:16
Період завантаження договору:
19.06.2018 13:42 - 09.07.2018 13:42
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
серверне обладнання
Кількість
2 комплект
Період постачання
до 01.09.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ФІРМА ВАЛТЕК
Оскарження: 19.06.2018 13:42 - 04.07.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
20009888
-
Контактна особа:
Бец Михайло Ярославович +380444557206 bets.m@valtek.com.ua
-
Адреса:
01042, Україна, Київська область, Київ, вул.Івана Кудрі, буд.13/2, кв.32
Оскарження: 19.06.2018 13:42 - 04.07.2018 00:00
Початкова пропозиція
275 892.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
253 998.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.06.2018 20:16
Документи
14
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕННОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СПЕЦІАЛЬНІ СИСТЕМИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39882593
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕННОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СПЕЦІАЛЬНІ СИСТЕМИ" +380979534774 s.shcherban@specsystems.com.ua
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, Україна, м. Київ, вул. Котельникова 80, кв. 100
Початкова пропозиція
335 058.62 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
254 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
3
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЮДІС ЛТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40525962
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЮДІС ЛТД" 0612242940 udis@udis.org.ua
-
Адреса:
Україна, Запорізька обл., ЗАПОРІЖЖЯ, 69001, Запорізька обл., місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ПЕРЕМОГИ, будинок 1
Початкова пропозиція
360 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
283 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
2
Скарги
0
ТОВ "ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВСЕСВІТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40750285
-
Контактна особа:
Олексій Ігорович Антропов +380503418339,+380612209621 aia@vsesvit.pro
-
Адреса:
69037, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Незалежної України, 39
Початкова пропозиція
328 831.68 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
283 919.04 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
12
Скарги
0
ТОВ "НАВІГАТОР КОРПОРЕЙШН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39396481
-
Контактна особа:
ТОВ "НАВІГАТОР КОРПОРЕЙШН" (044)5012100 corp_tender@navigator.ua http://navigator.ua
-
Адреса:
04116, Україна, Київська обл., Київ, вул. Кирило-Мефодіївська, буд 14/2
Початкова пропозиція
283 920.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
283 920.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
1
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДНІПРО-ТЕХНОЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19089304
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДНІПРО-ТЕХНОЦЕНТР" +380563741040 sale@dtcenter.com.ua http://dtcenter.com.ua/
-
Адреса:
Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро, 49128, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ КОМУНАРІВСЬКА, будинок 1, квартира 320
Початкова пропозиція
368 892.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
345 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
4
Скарги
0
Контракти
Номер:
1163097b640d47ce825625215a7a89fd
Ідентифікатор договору:
UA-2018-05-31-000991-a-a1
Постачальник:
ТОВ ФІРМА ВАЛТЕК
×
-
Код ЄДРПОУ:
20009888
-
Контактна особа:
Бец Михайло Ярославович +380444557206 bets.m@valtek.com.ua
-
Адреса:
01042, Україна, Київська область, Київ, вул.Івана Кудрі, буд.13/2, кв.32
Номер договору:
64
Сума договору:
253 998.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
10.07.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
10.07.2018 09:00
Статус:
Підписаний