-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Продукція борошномельно-круп'яної промисловості.- ID: UA-2026-08-25-004764-a
- Дата створення : 25.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30182187
ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Борошно пшеничне фасоване, Крупа гречана фасована, Крупа рисова фасована, Крупа перлова фа...×-
Борошно пшеничне фасоване, Крупа гречана фасована, Крупа рисова фасована, Крупа перлова фасована, Крупа пшенична фасована, Крупа пшенична фасована, Крупа кукурудзяна фасована, Крупа пшоняна фасована, Пластівці вівсяні фасовані, Крупа ячна фасована
- ID: UA-2026-08-19-008854-a
- Дата створення : 19.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30132459
ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Борошно пшеничне фасоване, крупа рисова фасована, крупа пшенична фасована, крупа кукурудзя...×-
Борошно пшеничне фасоване, крупа рисова фасована, крупа пшенична фасована, крупа кукурудзяна фасована, крупа гречана фасована, крупа пшоняна фасована, крупа пшенична фасована, крупа перлова фасована, пластівці вівсяні фасовані, крупа ячна фасована
- ID: UA-2026-01-12-005049-a
- Дата створення : 12.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27879557
ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Борошно пшеничне, сорт перший, ГСТУ 46.004, Крупа пшенична, Крупа пшенична булгур, Крупа г...×-
Борошно пшеничне, сорт перший, ГСТУ 46.004, Крупа пшенична, Крупа пшенична булгур, Крупа гречана ядриця, ґатунок перший, Рис круглозернистий, шліфований, сорт перший, Крупа ячна №2, Крупа кукурудзяна, шліфована, №2, Крупа пшоняна, Крупа перлова №3, Пластівці вівсяні Геркулес
- ID: UA-2025-01-30-006314-a
- Дата створення : 30.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24247824
ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (Борошно пшеничне вищого гатунку,круп...×-
Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (Борошно пшеничне вищого гатунку,крупа гречана,рис,крупа кукурудзяна,крупа пшенична,булгур,крупа манна,пшонна каша,перлова крупа,ячнева крупа, вівсяні пластівці
- ID: UA-2024-01-09-003846-a
- Дата створення : 09.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20335492
ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
хлібопродукти,свіжовипечені хлібобулочні та кондитерськівироби- ID: UA-2023-01-23-002093-a
- Дата створення : 23.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16679189
Заклад дошкільної освіти дитячі- ясла №9 ЄДРПОУ: 26214253ДК 021:2015: 15612500-6 Хлібобулочні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Продукція борошномельно-круп'яної промисловості» (Рис, борошно пшеничне, крупа манна...×-
Продукція борошномельно-круп'яної промисловості» (Рис, борошно пшеничне, крупа манна, крупа пшенична, гречка, пшоно, крупа перлова, ячнєва крупа, вівсяні пластівці)
- ID: UA-2023-01-13-003695-a
- Дата створення : 13.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16589628
Заклад дошкільної освіти дитячі- ясла №9 ЄДРПОУ: 26214253ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДК 021:2015: 15610000-7 «Продукція борошномельно-круп'яної промисловості»- ID: UA-2022-07-01-003236-a
- Дата створення : 01.07.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14831352
Заклад дошкільної освіти дитячі- ясла №9 ЄДРПОУ: 26214253ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Борошно, рис, гречана крупа, манна крупа, пшенична крупа, пшоно, кукурудзяна крупа, вівсян...×-
Борошно, рис, гречана крупа, манна крупа, пшенична крупа, пшоно, кукурудзяна крупа, вівсяні пластівці, ячмінна крупа та перлова крупа, булгур
- ID: UA-2022-01-13-002666-a
- Дата створення : 13.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13593306
Заклад дошкільної освіти дитячі- ясла №9 ЄДРПОУ: 26214253ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Борошно, рис, гречана крупа, манна крупа, пшенична крупа, пшоно, вівсяні пластівці, ячнева...×-
Борошно, рис, гречана крупа, манна крупа, пшенична крупа, пшоно, вівсяні пластівці, ячнева крупа та перлова крупа
- ID: UA-2020-12-24-005378-a
- Дата створення : 24.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7996015
Заклад дошкільної освіти дитячі- ясла №9 ЄДРПОУ: 26214253ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
борошномельно-крупяної промисловості- ID: UA-2020-02-20-000044-c
- Дата створення : 20.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4520115
Заклад дошкільної освіти дитячі- ясла №9 ЄДРПОУ: 26214253ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція борошномельно-крупяної промисловості- ID: UA-2019-01-28-000244-c
- Дата створення : 28.01.19
- Внутрішній номер закупівлі: 2913191
Заклад дошкільної освіти дитячі- ясла №9 ЄДРПОУ: 26214253ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція борошномельно-крупяної промисловості- ID: UA-2018-03-27-000395-c
- Дата створення : 27.03.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1825278
Дошкільний навчальний заклад дитячі ясла-садок №9 ЄДРПОУ: 26214253ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Борошно- ID: UA-2017-03-27-000098-a
- Дата створення : 27.03.17
- Внутрішній номер закупівлі: 689296
Дошкільний навчальний заклад дитячі ясла-садок №9 ЄДРПОУ: 26214253ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція борошномельно-крупяної промисловості- ID: UA-2017-03-27-000051-c
- Дата створення : 27.03.17
- Внутрішній номер закупівлі: 689076
Дошкільний навчальний заклад дитячі ясла-садок №9 ЄДРПОУ: 26214253ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -