-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Продукція борошномельно-круп'яної промисловості» (Рис, борошно пшеничне, крупа манна, крупа пшенична, гречка, пшоно, крупа перлова, ячнєва крупа, вівсяні пластівці)
Тендер Prozorro UA-2023-01-13-003695-a
Завершена
168 930.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 1 689.30 UAH
мін. крок: 1% або 1 689.30 UAH
Номер:
4e4d0e12ba9943d6abaed87a41417156
Внутрішній номер закупівлі:
16589628
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-01-13-003695-a
Замовник:
Заклад дошкільної освіти дитячі- ясла №9
×
-
Код ЄДРПОУ:
26214253
-
Адреса:
90300, Україна, Закарпатська область, Виноградівський район місто Виноградів, ВУЛИЦЯ КОПАНСЬКА, будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Пишек Вікторія Аркадівна +380992139109 mssevelina@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
168 930.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.01.2023 12:07 - 18.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
13.01.2023 12:07 - 21.01.2023 10:00
Період кваліфікації:
21.01.2023 10:00 - 23.01.2023 14:06
Період завантаження договору:
29.01.2023 00:00 - 08.02.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴168 930.00 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості» (Рис, борошно пшеничне, крупа манна, крупа пшенична, гречка, пшоно, крупа перлова, ячнєва крупа, вівсяні пластівці)