• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Продукція борошномельно-круп'яної промисловості» (Рис, борошно пшеничне, крупа манна, крупа пшенична, гречка, пшоно, крупа перлова, ячнєва крупа, вівсяні пластівці)

Оголошено тендер

168 930.00 UAH
Номер: 81301a80ee54490283f6fc8687d3aea1
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-01-13-001129-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Заклад дошкільної освіти дитячі- ясла №9
Замовник: Заклад дошкільної освіти дитячі- ясла №9
Очікувана вартість: 168 930.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Продукція борошномельно-круп'яної промисловості» (Рис, борошно пшеничне, крупа манна, крупа пшенична, гречка, пшоно, крупа перлова, ячнєва крупа, вівсяні пластівці)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 13.01.2023 11:44

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума84 465.00 UAH
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума84 465.00 UAH