-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція борошномельно-круп'яної промисловості.
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-010809-a
Завершена
71 154.00
UAH без ПДВ
Номер:
0bac7d65786142be97d7a1295b23002c
Внутрішній номер закупівлі:
30299480
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-010809-a
Замовник:
Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №9 Виноградівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26214253
-
Адреса:
90300, Україна, Закарпатська область, Берегівський район місто Виноградів, ВУЛИЦЯ КОПАНСЬКА, будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Агій Єлизавета Михайлівна +380501872529 vyndnzzdo@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2026- 08-25-004764-a Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
71 154.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
борошно пшеничне
Кількість
300 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
крупа гречана
Кількість
300 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
крупа рисова
Кількість
300 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
крупа пшенична
Кількість
100 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
крупа перлова
Кількість
20 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
крупа пшенична (БУЛГУР)
Кількість
70 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
крупа кукурудзяна
Кількість
50 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
крупа пшоняна
Кількість
100 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
пластівці вівсяні
Кількість
60 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
крупа Ячна
Кількість
120 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Мулер Марина Валеріївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3406716725
-
Контактна особа:
Мулер Марина Валеріївна 00000
-
Адреса:
Україна, Закарпатська область, Берегівський район, село Широке, вул.Добровольців будинок,64
Ціна пропозиції
71 154.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.09.2026 15:23
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
235eff510b18440e9261f7ff0803dcc1
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-04-010809-a-a1
Постачальник:
ФОП Мулер Марина Валеріївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3406716725
-
Адреса:
Україна, Закарпатська область, Берегівський район, село Широке, вул.Добровольців будинок,64
Номер договору:
№26
Сума договору:
71 154.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
борошно пшеничне: 25.00000 UAH без ПДВ
крупа гречана: 75.00000 UAH без ПДВ
крупа рисова: 60.00000 UAH без ПДВ
крупа пшенична: 25.00000 UAH без ПДВ
крупа перлова: 27.01000 UAH без ПДВ
крупа пшенична (БУЛГУР): 75.00000 UAH без ПДВ
крупа кукурудзяна: 35.00000 UAH без ПДВ
крупа пшоняна: 59.00000 UAH без ПДВ
пластівці вівсяні: 66.23000 UAH без ПДВ
крупа Ячна: 27.00000 UAH без ПДВ
крупа гречана: 75.00000 UAH без ПДВ
крупа рисова: 60.00000 UAH без ПДВ
крупа пшенична: 25.00000 UAH без ПДВ
крупа перлова: 27.01000 UAH без ПДВ
крупа пшенична (БУЛГУР): 75.00000 UAH без ПДВ
крупа кукурудзяна: 35.00000 UAH без ПДВ
крупа пшоняна: 59.00000 UAH без ПДВ
пластівці вівсяні: 66.23000 UAH без ПДВ
крупа Ячна: 27.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
04.09.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
03.09.2026 00:00
Статус:
Підписаний