-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Продукція борошномельно-круп'яної промисловості.
Тендер Prozorro UA-2026-08-25-004764-a
на 2026 рік
Торги не відбулися
71 154.00
UAH без ПДВ
Номер:
9f9682a7877b4bca9aaf2d17afd16f47
Внутрішній номер закупівлі:
30182187
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-25-004764-a
Замовник:
Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №9 Виноградівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26214253
-
Адреса:
90300, Україна, Закарпатська область, Берегівський район місто Виноградів, ВУЛИЦЯ КОПАНСЬКА, будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Агій Єлизавета Михайлівна +380501872529 vyndnzzdo@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
71 154.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
25.08.2026 11:53 - 30.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.08.2026 11:53 - 02.09.2026 00:00
Аукціон:
з 02.09.2026 15:49
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴71 154.00 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості.