-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Продукція борошномельно-круп'яної промисловості.
Оголошено тендер
71 154.00
UAH
Номер:
dd34eb9ff1f548478562b157d992e147
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-25-002939-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №9 Виноградівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26214253
-
Адреса:
90300, Україна, Закарпатська область, Берегівський район місто Виноградів, ВУЛИЦЯ КОПАНСЬКА, будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №9 Виноградівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26214253
-
Адреса:
90300, Україна, Закарпатська область, Берегівський район місто Виноградів, ВУЛИЦЯ КОПАНСЬКА, будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
71 154.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Продукція борошномельно-круп'яної промисловості.
Примітки:
на 2026 рік
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
25.08.2026 10:26
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Борошно пшеничне
Кількість
300 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
Крупа гречана
Кількість
300 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
Крупа рисова
Кількість
300 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
Пластівці вівсяні
Кількість
60 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
Крупа кукурудзяна
Кількість
50 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
Крупа пшенична
Кількість
100 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
Крупа перлова
Кількість
20 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
Крупа пшенична (булгур)
Кількість
70 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
Крупа ячна
Кількість
120 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
Крупа пшоняна
Кількість
100 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяВиноградівська
Сума35 577.00 UAH
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума35 577.00 UAH