-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Сир твердий та кисломолочний- ID: UA-2023-01-03-000938-a
- Дата створення : 03.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16529888
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПОЛИВАНІВСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 03188257ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Сир твердий та кисломолочний- ID: UA-2022-10-04-004215-a
- Дата створення : 04.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15490536
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПОЛИВАНІВСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 03188257ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Сир твердий та кисломолочний- ID: UA-2022-07-05-005651-a
- Дата створення : 05.07.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14848163
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПОЛИВАНІВСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 03188257ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Сир твердий та кисломолочний- ID: UA-2022-01-28-009817-b
- Дата створення : 28.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13844558
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПОЛИВАНІВСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 03188257ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Сирні продукти- ID: UA-2021-06-14-010252-b
- Дата створення : 14.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10328196
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПОЛИВАНІВСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 03188257ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Сир твердий та кисломолочний- ID: UA-2021-01-06-002121-b
- Дата створення : 06.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8106831
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПОЛИВАНІВСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 03188257ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Сир твердий "Російський"- ID: UA-2020-01-23-002532-a
- Дата створення : 23.01.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4362419
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПОЛИВАНІВСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 03188257ДК 021:2015: 15544000-3 Твердий сирЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Сир кисломолочний- ID: UA-2020-01-23-000388-a
- Дата створення : 23.01.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4361073
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПОЛИВАНІВСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 03188257ДК 021:2015: 15542200-1 М’який сирЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Сир кисломолочний- ID: UA-2019-04-18-000472-a
- Дата створення : 18.04.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3326730
КЗ Поливанівський ДБІ ДОР ЄДРПОУ: 03188257ДК 021:2015: 15542200-1 М’який сирЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Сир твердий Російський- ID: UA-2019-03-14-001437-a
- Дата створення : 14.03.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3192816
КЗ Поливанівський ДБІ ДОР ЄДРПОУ: 03188257ДК 021:2015: 15544000-3 Твердий сирЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Сир кисломолочний- ID: UA-2019-01-16-002398-c
- Дата створення : 16.01.19
- Внутрішній номер закупівлі: 2973664
КЗ Поливанівський ДБІ ДОР ЄДРПОУ: 03188257ДК 021:2015: 15542200-1 М’який сирЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Сир твердий Російський- ID: UA-2018-06-22-001394-a
- Дата створення : 22.06.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2179210
КЗ Поливанівський ДБІ ДОР ЄДРПОУ: 03188257ДК 021:2015: 15544000-3 Твердий сирЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Сир кисломолочний- ID: UA-2018-06-22-001199-a
- Дата створення : 22.06.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2179173
КЗ Поливанівський ДБІ ДОР ЄДРПОУ: 03188257ДК 021:2015: 15542200-1 М’який сирЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Сир кисломолочний- ID: UA-2018-01-17-001975-c
- Дата створення : 17.01.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1664791
КЗ Поливанівський ДБІ ДОР ЄДРПОУ: 03188257ДК 021:2015: 15542200-1 М’який сирЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Сир твердий- ID: UA-2018-01-17-002179-c
- Дата створення : 17.01.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1664668
КЗ Поливанівський ДБІ ДОР ЄДРПОУ: 03188257ДК 021:2015: 15544000-3 Твердий сирЗавершена -