• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Сир твердий та кисломолочний

Сир твердий та кисломолочний

Завершена

26 400.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 264.00 UAH
Номер: 3857f991d80b4d898be8b726c179aec1
Внутрішній номер закупівлі: 13844558
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-01-28-009817-b   
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПОЛИВАНІВСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
Контактна особа: Лідія Копійко +380977148232 polivanovka_ddi@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 26 400.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 264.00 UAH
Період уточнення: 28.01.2022 15:02 - 03.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 28.01.2022 15:02 - 13.02.2022 15:01
Аукціон: 14.02.2022 12:27 - 14.02.2022 12:50
Період кваліфікації: 14.02.2022 12:50 - 14.02.2022 16:10
Період завантаження договору: 14.02.2022 16:10 - 06.03.2022 16:10
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сир твердий та кисломолочний
Код ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продукти
Кількість 280 кілограм
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 51150, Україна, Дніпропетровська область, с.Поливанівка, вул. Центральна, 157 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ЛАВЕРНА СМАК

Оскарження: 14.02.2022 16:10 - 25.02.2022 00:00
Початкова пропозиція 26 040.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
26 040.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.02.2022 16:10
Відповіді на вимоги 10
Документи 35
Скарги 0
ФОП Бондар Дмитро Володимирович
Початкова пропозиція 26 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
26 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 18
Скарги 0

Контракти

Номер: 068c008e576c4c8a8f4cc9aab620292b
Ідентифікатор договору: UA-2022-01-28-009817-b-b1
Постачальник: ТОВ ЛАВЕРНА СМАК
Номер договору: 14
Сума договору: 26 040.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 21 700.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.03.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання: 01.03.2022 09:47
Статус:
Виконаний
pdf
дог14.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s