-
Відкриті торги
-
КЕП
Сир твердий та кисломолочний
26 040.00
UAH з ПДВ
Номер:
068c008e576c4c8a8f4cc9aab620292b
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-28-009817-b-b1
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПОЛИВАНІВСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188257
-
Контактна особа:
Лідія Копійко +380977148232 polivanovka_ddi@meta.ua
-
Адреса:
51150, Україна, Дніпропетровська область, с. Поливанівка, вул. Центральна, буд. 157
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ ЛАВЕРНА СМАК
×
-
Код ЄДРПОУ:
40375543
-
Контактна особа:
Пасічниченко Сергій Костантинович +380996199487 laverna.smak@gmail.com
-
Адреса:
51200, Україна, Дніпропетровська область, Новомосковськ, вул.Жлуктенка академіка, буд. 255
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Номер договору:
14
Дата підписання:
01.03.2022 09:47
Період дії договору:
01.03.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору:
26 040.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 4 340.00 UAH)
Оплачено:
26 040.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 4 340.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сир твердий та кисломолочний
Кількість
280 кілограм
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
51150, Україна, Дніпропетровська область, с.Поливанівка, вул. Центральна, 157
На карті
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
bedb993909e647f387b9b4a3e5a53088
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
арифметична помилка
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
03.03.2022 14:56
Статус:
Опубліковано