-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Сир твердий та кисломолочний
Тендер Prozorro UA-2021-01-06-002121-b
Сир твердий та кисломолочний
Завершена
126 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 260.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 260.00 UAH
Номер:
634e8ff6ae9a462fb3f7294a8f381196
Внутрішній номер закупівлі:
8106831
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-01-06-002121-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПОЛИВАНІВСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188257
-
Адреса:
51150, Україна, Дніпропетровська область, с. Поливанівка, вул. Центральна, буд. 157
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лідія Копійко +380977148232 polivanovka_ddi@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
126 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 260.00 UAH
Період уточнення:
06.01.2021 14:58 - 12.01.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
06.01.2021 14:58 - 22.01.2021 14:25
Аукціон:
25.01.2021 13:25 - 25.01.2021 13:46
Період кваліфікації:
25.01.2021 13:46 - 25.01.2021 16:02
Період завантаження договору:
25.01.2021 16:02 - 14.02.2021 16:02
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сир твердий та кисломолочний
Кількість
1260 кілограм
Період постачання
01.02.2021 - 30.06.2021
Місце постачання
51150, Україна, Дніпропетровська область, с.Поливанівка, вул. Центральна, 157
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ЛАВЕРНА СМАК
Оскарження: 25.01.2021 16:02 - 05.02.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40375543
-
Контактна особа:
Пасічниченко Сергій Костантинович +380996199487 laverna.smak@gmail.com
-
Адреса:
51200, Україна, Дніпропетровська область, Новомосковськ, вул.Мануїльського, буд. 255
Оскарження: 25.01.2021 16:02 - 05.02.2021 00:00
Початкова пропозиція
113 702.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
113 702.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.01.2021 16:02
Відповіді на вимоги
11
Документи
71
Скарги
0
ТОВ ПРИДНІПРОВСЬКА ПЕРЛИНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
40986912
-
Контактна особа:
Клименко Ганна +380993206613 dnepr.pearl@gmail.com
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вул. Киргизька, 3/23
Початкова пропозиція
123 746.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
123 746.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
69
Скарги
0
Контракти
Номер:
5ee39cf2fe80446a923fa7eece779d53
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-06-002121-b-b1
Постачальник:
ТОВ ЛАВЕРНА СМАК
×
-
Код ЄДРПОУ:
40375543
-
Контактна особа:
Пасічниченко Сергій Костантинович +380996199487 laverna.smak@gmail.com
-
Адреса:
51200, Україна, Дніпропетровська область, Новомосковськ, вул.Мануїльського, буд. 255
Номер договору:
24
Сума договору:
113 702.40 UAH з ПДВ
Сума договору:
94 752.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
08.02.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
08.02.2021 11:43
Статус:
Виконаний