• Відкриті торги
  • КЕП

Сир твердий та кисломолочний

113 702.40 UAH з ПДВ
Номер: 5ee39cf2fe80446a923fa7eece779d53
Ідентифікатор договору: UA-2021-01-06-002121-b-b1
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПОЛИВАНІВСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
Постачальник: ТОВ ЛАВЕРНА СМАК
Класифікатор ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Номер договору: 24
Дата підписання: 08.02.2021 11:43
Період дії договору: 08.02.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору: 113 702.40 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 18 950.40 UAH)
Оплачено: 113 702.40 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 18 950.40 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сир твердий та кисломолочний
Код ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продукти
Кількість 1260 кілограм
Період постачання 01.02.2021 - 30.06.2021
Місце постачання 51150, Україна, Дніпропетровська область, с.Поливанівка, вул. Центральна, 157 На карті