-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Вершкове масло для закладів освіти м. Славутич- ID: UA-2025-12-19-020414-a
- Дата створення : 19.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27676274
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ СЛАВУТИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВИШГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 23568683ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Масло солодковершкове для закладів освіти м.Славутича- ID: UA-2024-12-11-014988-a
- Дата створення : 11.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23629192
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ СЛАВУТИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВИШГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 23568683ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вершкове масло для закладів освіти м.Славутича- ID: UA-2023-11-20-011697-a
- Дата створення : 20.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19700450
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ СЛАВУТИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВИШГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 23568683ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вершкове масло (масло солодковершкове від 72% фасоване) для закладів освіти та Центру «Род...×-
Вершкове масло (масло солодковершкове від 72% фасоване) для закладів освіти та Центру «Родинний затишок» м. Славутич
- ID: UA-2023-01-26-015661-a
- Дата створення : 26.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16746647
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ СЛАВУТИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВИШГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 23568683ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Масло солодковершкове від 72% фасоване для закладів освіти та дитячого будинку "Центр...×-
Масло солодковершкове від 72% фасоване для закладів освіти та дитячого будинку "Центр захисту дитини"
- ID: UA-2021-11-26-003497-c
- Дата створення : 26.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12736304
Управління освіти і науки Славутицької міської ради Вишгородського району Київської області ЄДРПОУ: 23568683ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
- 5
-
Відкриті торги
-
КЕП
"Вершкове масло" (масло солодковершкове 73,0% моноліт/фасоване)- ID: UA-2020-11-25-003827-b
- Дата створення : 25.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7389220
ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Масло солодковершкове 73,0% (моноліт/фасоване) для закладів загальної середньої освіти міс...×-
Масло солодковершкове 73,0% (моноліт/фасоване) для закладів загальної середньої освіти міста Славутича
- ID: UA-2020-08-06-002098-b
- Дата створення : 06.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5837395
ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Масло солодковершкове 73,0% для дошкільних навчальних закладів та дитячого будинку «Центру...×-
Масло солодковершкове 73,0% для дошкільних навчальних закладів та дитячого будинку «Центру захисту дітей»
- ID: UA-2020-07-28-000644-a
- Дата створення : 28.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5730632
ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Масло солодковершкове 73,0% («Вершкове масло») для учнів пільгових та не пільгових категор...×-
Масло солодковершкове 73,0% («Вершкове масло») для учнів пільгових та не пільгових категорій у закладах загальної середньої освіти
- ID: UA-2019-10-31-000919-a
- Дата створення : 31.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3954985
ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Масло солодковершкове 73,0% («Вершкове масло») для закладів дошкільної освіти та дитячого...×-
Масло солодковершкове 73,0% («Вершкове масло») для закладів дошкільної освіти та дитячого будинку «Центр захисту дітей»
- ID: UA-2019-10-31-000359-c
- Дата створення : 31.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3954246
ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Масло солодковершкове 73,0% для учнів пільгових та не пільгових категорій у закладах загал...×-
Масло солодковершкове 73,0% для учнів пільгових та не пільгових категорій у закладах загальної середньої освіти
- ID: UA-2018-11-07-002504-c
- Дата створення : 07.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2717907
ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Масло солодковершкове 73,0% для закладів дошкільної освіти та дитячого будинку «Центр захи...×-
Масло солодковершкове 73,0% для закладів дошкільної освіти та дитячого будинку «Центр захисту дітей»
- ID: UA-2018-11-06-001696-b
- Дата створення : 06.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2717800
ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Вершкове масло» (Масло солодковершкове 73,0%)- ID: UA-2018-02-15-000659-b
- Дата створення : 15.02.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1696302
ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
«Вершкове масло» (Масло солодковершкове 73,0% (моноліт/фасоване))- ID: UA-2017-11-28-001700-c
- Дата створення : 28.11.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1536029
ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
«Вершкове масло» (Масло солодковершкове 73,0% (моноліт/фасоване))- ID: UA-2017-03-07-000447-c
- Дата створення : 07.03.17
- Внутрішній номер закупівлі: 731138
ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -