-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вершкове масло для закладів освіти м.Славутича
Тендер Prozorro UA-2023-11-20-011697-a
Завершена
485 144.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 425.72 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 425.72 UAH
Номер:
0875c23fac7d4ed0be873655280a207f
Внутрішній номер закупівлі:
19700450
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-20-011697-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ СЛАВУТИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВИШГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23568683
-
Адреса:
07101, Україна, Київська область, місто Славутич, Бакинський квартал, б.15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Надія Баглай +380457924501 zakuposvita@ukr.net https://slavosvita.com/
Класифікатор ДК 021:2015:
15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
485 144.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.11.2023 14:54 - 26.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
20.11.2023 14:54 - 29.11.2023 00:00
Аукціон:
29.11.2023 14:19 - 29.11.2023 14:42
Період кваліфікації:
29.11.2023 14:42 - 05.12.2023 16:21
Період завантаження договору:
11.12.2023 00:00 - 21.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴485 144.00 Вершкове масло для закладів освіти м.Славутича