-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вершкове масло для закладів освіти м.Славутича
Оголошено тендер
485 144.00
UAH
Номер:
e15c91fa3a074b57b26e0b72fb12aba1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-11-20-004354-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ СЛАВУТИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВИШГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23568683
-
Адреса:
07101, Україна, Київська область, місто Славутич, Бакинський квартал, б.15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ СЛАВУТИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВИШГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23568683
-
Адреса:
07101, Україна, Київська область, місто Славутич, Бакинський квартал, б.15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
485 144.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вершкове масло для закладів освіти м.Славутича
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
15530000-2 Вершкове масло
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
20.11.2023 14:47
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Вершкове масло для закладів освіти м.Славутича
Кількість
1639 кілограм
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума485 144.00 UAH