-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«Вершкове масло» (Масло солодковершкове 73,0% (моноліт/фасоване))
Тендер Prozorro UA-2017-11-28-001700-c
Завершена
404 762.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 023.81 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 023.81 UAH
Номер:
f047e96ff3d543b69db1ab60658b9695
Внутрішній номер закупівлі:
1536029
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-11-28-001700-c
Замовник:
ДП Управління освіти і науки Славутицької міської ради Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
23568683
-
Адреса:
07100, Україна, Київська область, Славутич, Бакинський квартал, буд.15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лєднєва Світлана Володимирівна +380457922003 slavosvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
404 762.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 023.81 UAH
Період уточнення:
28.11.2017 12:32 - 03.12.2017 12:37
Період прийому пропозицій:
28.11.2017 12:32 - 13.12.2017 12:37
Аукціон:
14.12.2017 15:00 - 14.12.2017 15:21
Період кваліфікації:
14.12.2017 15:21 - 18.12.2017 16:40
Період завантаження договору:
14.12.2017 15:21 - 03.01.2018 15:21
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Вершкове масло» (Масло солодковершкове 73,0% (моноліт/фасоване))
Кількість
2780 кілограм
Період постачання
01.01.2018 - 31.12.2018
Місце постачання
07100, Україна, Київська область, м. Славутич, Невський квартал, буд.6; Вільнюський квартал, буд.1; Ризький квартал, буд.1; Київський квартал, буд.15; Єреванський квартал, буд.14; Добринінський квартал, буд.2; Бакинський квартал, буд.15
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Бубен Олексій Вікторович
Оскарження: 14.12.2017 15:21 - 29.12.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2945510636
-
Контактна особа:
Бубен Олексій Вікторович +380935260583 nickber73@ukr.net
-
Адреса:
14005, Україна, Чернігівська область, Чернігів, Миру 52-20
Оскарження: 14.12.2017 15:21 - 29.12.2017 00:00
Початкова пропозиція
286 340.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
286 340.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.12.2017 16:40
Документи
10
Скарги
0
ФОП Туровець О.М.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2873405520
-
Контактна особа:
Туровець Олена Миколаївна +380675023258 uk2005@meta.ua
-
Адреса:
07403, Україна, Київська область, місто Бровари, вул.Олімпійська, буд.10-а, кв.8
Початкова пропозиція
345 359.70 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
345 359.70 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
10
Скарги
0
Контракти
Номер:
477022e621e84f0281804abfa4484baf
Ідентифікатор договору:
UA-2017-11-28-001700-c-c1
Постачальник:
ФОП Бубен Олексій Вікторович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2945510636
-
Контактна особа:
Бубен Олексій Вікторович +380935260583 nickber73@ukr.net
-
Адреса:
14005, Україна, Чернігівська область, Чернігів, Миру 52-20
Номер договору:
2
Сума договору:
286 340.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.01.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання:
02.01.2018 00:00
Статус:
Підписаний