-
Відкриті торги
-
КЕП
«Вершкове масло» (Масло солодковершкове 73,0% (моноліт/фасоване))
286 340.00
UAH з ПДВ
Номер:
477022e621e84f0281804abfa4484baf
Ідентифікатор договору:
UA-2017-11-28-001700-c-c1
Постачальник:
ФОП Бубен Олексій Вікторович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2945510636
-
Контактна особа:
Бубен Олексій Вікторович +380935260583 nickber73@ukr.net
-
Адреса:
14005, Україна, Чернігівська область, Чернігів, Миру 52-20
Класифікатор ДК 021:2015:
15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Номер договору:
2
Дата підписання:
02.01.2018 00:00
Період дії договору:
02.01.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Сума договору:
286 340.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 286 340.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Вершкове масло» (Масло солодковершкове 73,0% (моноліт/фасоване))
Кількість
2780 кілограм
Період постачання
01.01.2018 - 31.12.2018
Місце постачання
07100, Україна, Київська область, м. Славутич, Невський квартал, буд.6; Вільнюський квартал, буд.1; Ризький квартал, буд.1; Київський квартал, буд.15; Єреванський квартал, буд.14; Добринінський квартал, буд.2; Бакинський квартал, буд.15
На карті