-
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
Філе мінтая зі шкіркою, філе хека- ID: UA-2022-01-28-007665-b
- Дата створення : 28.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13840739
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ВЕЛИКОНОВОСІЛКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43948995ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Філе мінтая зі шкіркою, філе хека- ID: UA-2022-01-04-003263-c
- Дата створення : 04.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13541203
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ВЕЛИКОНОВОСІЛКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43948995ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Філе мінтая зі шкіркою, філе хека- ID: UA-2021-12-16-018104-c
- Дата створення : 16.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13203722
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ,КУЛЬТУРИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВЕЛИКОНОВОСІЛКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43948995ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Риба свіжоморожена- ID: UA-2021-10-18-011846-c
- Дата створення : 18.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12006005
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ,КУЛЬТУРИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВЕЛИКОНОВОСІЛКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43948995ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виправлення технічної помилки по закупівлі UA-2021-01-23-000341-b ДК 021:2015: 15220000-6...×-
Виправлення технічної помилки по закупівлі UA-2021-01-23-000341-b ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені (Риба свіжоморожена хек). Договір № 36 від 09.03.2021р. на суму 215000,00 грн.( двісті п’ятнадцять тисяч грн. 00 коп.), без ПДВ.
- ID: UA-2021-06-16-014434-b
- Дата створення : 16.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10375938
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ,КУЛЬТУРИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВЕЛИКОНОВОСІЛКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43948995ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Риба свіжоморожена Хек- ID: UA-2021-01-23-000341-b
- Дата створення : 23.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8235272
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ,КУЛЬТУРИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВЕЛИКОНОВОСІЛКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43948995ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -