-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Філе мінтая зі шкіркою, філе хека
Тендер Prozorro UA-2022-01-04-003263-c
Торги не відбулися
234 480.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 172.40 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 172.40 UAH
Номер:
e2293e7a914c49dc84f8c72a042b96aa
Внутрішній номер закупівлі:
13541203
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-04-003263-c
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ВЕЛИКОНОВОСІЛКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43948995
-
Адреса:
85500, Україна, Донецька область, селище міського типу Велика Новосілка, вул. Пушкіна, будинок 32
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Олена Чердаклі +380990662735 vnuoksms.el@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
234 480.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 172.40 UAH
Період уточнення:
04.01.2022 15:12 - 10.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
04.01.2022 15:12 - 20.01.2022 15:07
Аукціон:
з 21.01.2022 15:23
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Філе мінтая зі шкіркою
Кількість
1000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
філе хека
Кількість
1500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Даниил-логістік"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37426126
-
Контактна особа:
Ковалёв Александр Петрович 380687831378 daniillogisticdan@gmail.com
-
Адреса:
87512, Україна, Донецька область, Маріуполь, Запорізьке шосе, 23
Початкова пропозиція
221 550.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
221 550.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
11
Скарги
0