• Відкриті торги
  • КЕП

Філе мінтая зі шкіркою, філе хека

Оголошено тендер

234 480.00 UAH
Номер: b5571d0964bf4933a4ff82dd0fd2fbda
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-01-04-003564-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ВЕЛИКОНОВОСІЛКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Замовник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ВЕЛИКОНОВОСІЛКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 234 480.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Філе мінтая зі шкіркою, філе хека
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 04.01.2022 14:39

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума234 480.00 UAH