• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Філе мінтая зі шкіркою, філе хека

Торги не відбулися

234 480.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 172.40 UAH
Номер: 20f0fd6c093640bbab6888f4771295b6
Внутрішній номер закупівлі: 13203722
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-12-16-018104-c   
Замовник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ,КУЛЬТУРИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВЕЛИКОНОВОСІЛКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Контактна особа: Олена Чердаклі +380990662735 vnuoksms.el@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 234 480.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 172.40 UAH
Період уточнення: 16.12.2021 16:05 - 22.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 16.12.2021 16:05 - 01.01.2022 15:50
Аукціон: з 04.01.2022 12:34
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Філе мінтая зі шкіркою
Код ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
Кількість 1000 кілограм
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
філе хека
Код ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
Кількість 1500 кілограм
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Даниил-логістік"
Початкова пропозиція 221 550.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
221 550.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги 10
Документи 9
Скарги 0