-
Відкриті торги
-
КЕП
Філе мінтая зі шкіркою, філе хека
Оголошено тендер
234 480.00
UAH
Номер:
8185bd1438b843a49f035b4c902bbcaa
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-12-16-016692-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ,КУЛЬТУРИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВЕЛИКОНОВОСІЛКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43948995
-
Адреса:
85500, Україна, Донецька область, селище міського типу Велика Новосілка, вул. Пушкіна, будинок 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ,КУЛЬТУРИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВЕЛИКОНОВОСІЛКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43948995
-
Адреса:
85500, Україна, Донецька область, селище міського типу Велика Новосілка, вул. Пушкіна, будинок 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
234 480.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Філе мінтая зі шкіркою, філе хека
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
16.12.2021 15:41
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума234 480.00 UAH