• Переговорна процедура (скорочена)
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Філе мінтая зі шкіркою, філе хека

Завершена

221 550.00 UAH з ПДВ
Номер: b0812f8d237c4f70add4c619ea4c4632
Внутрішній номер закупівлі: 13840739
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-01-28-007665-b   
Замовник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ВЕЛИКОНОВОСІЛКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Контактна особа: Олена Чердаклі +380995609526 vnuoksms.el@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» із змінами передбачена можливість застосування Замовником переговорної процедури закупівлі згідно пп.1 п.2 ч.2 ст.40 Розділ VII «Переговорна процедура» Закону України «Про публічні закупівлі» «якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково(за лотом),через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації ». Електронною системою було двічі відмінено процедури закупівель: 1.Відкриті торги в порядку розділу VII Закону України «Про публічні закупівлі» по предмету: ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені.( філе мінтая зі шкіркою, філе хека), (ідентифікатор закупівлі UA-2021-12-16-018104-c за адресою my.zakupki.prom.ua ) на підставі подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій. 2. Відкриті торги в порядку розділу VII Закону України «Про публічні закупівлі» по предмету: ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені.( філе мінтая зі шкіркою, філе хека), (ідентифікатор закупівлі UA-2022-01-04-003263-c за адресою my.zakupki.prom.ua ) на підставі подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій. Норма Закону України «Про публічні закупівлі» в редакції від 19.09.2019 року № 114-ІХ, надає право Замовнику укласти договір про закупівлю з учасником після проведення переговорів з одним або кількома учасниками.
Очікувана вартість: 221 550.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Філе мінтая зі шкіркою
Код ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
Кількість 1000 кілограм
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
філе хека
Код ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
Кількість 1500 кілограм
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДАНИИЛ-ЛОГІСТІК"

Оскарження: 28.01.2022 14:07 - 03.02.2022 00:00
Ціна пропозиції 221 550.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.01.2022 14:07
Документи 6
Скарги 0

Контракти

Номер: 23be242c71c54ee083cba16040c10801
Ідентифікатор договору: UA-2022-01-28-007665-b-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДАНИИЛ-ЛОГІСТІК"
Номер договору: 28
Сума договору: 221 550.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 184 625.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 07.02.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання: 07.02.2022 10:54
Статус:
Виконаний
pdf
Договір.pdf
p7s
sign.p7s