-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 15110000-2 М'ясо- ID: UA-2022-09-30-007457-a
- Дата створення : 30.09.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15474760
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОДЕСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНО ЗНАЧУЩИХ ХВОРОБ" ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 41973328ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 15110000-2 М’ясо (яловичина охолоджена, курятина охолоджена)- ID: UA-2021-11-24-015248-a
- Дата створення : 24.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12680418
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОДЕСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНО ЗНАЧУЩИХ ХВОРОБ" ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 41973328ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 15112130-6 Курятина- ID: UA-2021-07-17-000245-b
- Дата створення : 17.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10756154
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОДЕСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНО ЗНАЧУЩИХ ХВОРОБ" ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 41973328ДК 021:2015: 15112130-6 КурятинаЗавершена -
-
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 15111100-0 Яловичина- ID: UA-2021-07-17-000220-b
- Дата створення : 17.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10756125
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОДЕСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНО ЗНАЧУЩИХ ХВОРОБ" ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 41973328ДК 021:2015: 15111100-0 ЯловичинаЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
М'ясо охолоджене- ID: UA-2021-05-09-000137-a
- Дата створення : 09.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9802416
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОДЕСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНО ЗНАЧУЩИХ ХВОРОБ" ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 41973328ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
М'якоть без кістки яловича, охолоджена, 1 категорія, ДСТУ 4589- ID: UA-2021-03-17-009151-c
- Дата створення : 17.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9097831
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОДЕСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНО ЗНАЧУЩИХ ХВОРОБ" ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 41973328ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 1 991 день назад
-
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
М’ясо( Яловичина першої категорії охолоджена)- ID: UA-2020-06-18-008174-c
- Дата створення : 18.06.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5328593
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОДЕСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНО ЗНАЧУЩИХ ХВОРОБ" ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 41973328ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
М'ясо (Охолоджені патрані тушки курчат бройлерів 1 кат.)- ID: UA-2020-04-14-005763-b
- Дата створення : 14.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4824746
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОДЕСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНО ЗНАЧУЩИХ ХВОРОБ" ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 41973328ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Охолоджені патрані тушки курчат бройлерів 1 кат.- ID: UA-2020-02-11-005384-b
- Дата створення : 11.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4474708
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОДЕСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНО ЗНАЧУЩИХ ХВОРОБ" ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 41973328ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
М’ясо (Охолоджені патрані тушки курчат бройлерів1 кат.)- ID: UA-2019-02-04-001223-b
- Дата створення : 04.02.19
- Внутрішній номер закупівлі: 2953254
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОДЕСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНО ЗНАЧУЩИХ ХВОРОБ" ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 41973328ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
М'ясо (Охолоджені патрані тушки курчат бройлерів 1 кат.)- ID: UA-2018-07-04-000499-a
- Дата створення : 04.07.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2399263
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОДЕСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНО ЗНАЧУЩИХ ХВОРОБ" ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 41973328ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
М'ясо (Охолоджені патрані тушки курчат бройлерів 1 кат.)- ID: UA-2018-07-20-001776-b
- Дата створення : 20.07.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2312925
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОДЕСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНО ЗНАЧУЩИХ ХВОРОБ" ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 41973328ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -